SP Rzekuń
SP Rzekuń
STRONA GŁÓWNA ˇ ZDJĘCIA ˇ KONTAKT ˇ RODO
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
HISTORIA SZKOŁY
PATRON SZKOŁY
ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
UCZEŃ ROKU
WAŻNE DATY
POGODA
ZDJĘCIA
KONTAKT
ORGANY SZKOŁY

RADA PEDAGOGICZNA

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD SZKOLNY

DOKUMENTY SZKOŁY

STATUT SZKOŁY

PZO

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI

PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

PLAN DZIAŁAŃ WYCHOWAWCZO PROFILAKTYCZNYCH

HYMN SZKOŁY

REGULAMIN DE

REGULAMIN WYCIECZEK SZKOLNYCH

REGULAMIN DYŻURÓW

CEREMONIAŁ SZKOLNY

SZKOLNE KOŁO TPL

AKTUALNOŚCI SK TPL

CERTYFIKAT

REGULAMIN SK TPL

PLAN PRACY SK TPL

PROGRAM SK TPL

AKCJE SK TPL

GALERIA ZDJĘĆ SK TPL

Image and video hosting by TinyPic
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018-2019
ZAPRASZAMY DO GALERII

      19 czerwca 2019r. uroczystym apelem zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Swoje pierwsze świadectwa odebrali uczniowie klas 1 a ostatnie uczniowie klas 8.

Jako pierwsza zabrała głos Pani Dyrektor Magdalena Eliza Mieszkowska. Po przywitaniu zaproszonych gości podsumowała rok szkolny.

W kolejnej części apelu uczniowie klas 8 ...


Dodane przez admin dnia Czytaj więcej ˇ 135 Czytań - Drukuj
ZIELONA LEKCJA
Zapraszamy do galerii

      17 czerwca odwiedziliśmy Ogród Dydaktyczny im. Towarzystwa Przyjaciół Lasu, który znajduje się za budynkiem Nadleśnictwa Ostrołęka. Była to „zielona lekcja”. Zobaczyliśmy tam rośliny, które występują na terenie Kurpiowszczyzny. Rośnie tam ...


Dodane przez admin dnia Czytaj więcej ˇ 29 Czytań - Drukuj
V WIELKIE SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ LASU
Zapraszamy do galerii

      13 czerwca 2019 roku na leśnej polanie w Kamiance odbyło się V Wielkie Spotkanie Przyjaciół Lasu i Dzień Rodziny zorganizowane przez Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Lasu we współpracy z Nadleśnictwem Ostrołęka. Tak też włączyliśmy się w akcję pod nazwą Dzień Pustej Klasy, a zabawa naprawdę była przednia.

Uczestnicy imprezy, uczniowie SP Rzekuń wraz z dużą grupą rodziców i nauczycieli mieli okazję poznać ...


Dodane przez admin dnia Czytaj więcej ˇ 24 Czytań - Drukuj
EKSPERYMENTUJEMY
Zapraszamy do galerii

      3 czerwca 2019 roku uczniowie klas I-III mieli okazję obejrzeć pokaz doświadczeń chemicznych przygotowany przez panią Sylwię Lenkowską - nauczyciela chemii w naszej szkole. Ale co najważniejsze mogli wziąć w nich aktywny udział. Chętnych do eksperymentowania nie brakowało. Doświadczenia, które zostały przeprowadzone ...


Dodane przez admin dnia Czytaj więcej ˇ 24 Czytań - Drukuj
OLDTIMER 2019
Zapraszamy do galerii

      1 czerwca już po raz ósmy, odbył się Zlot Miłośników Starej Motoryzacji Oldtimer 2019. Tradycyjnie – przed naszą szkołą i we współpracy z naszą szkołą. W tym roku imprezę zorganizowano w Dzień Dziecka więc nie zabrakło atrakcji, które sprawiły niezapomnianą frajdę najmłodszym, jak i dorosłym. Dzieci mogły ...


Dodane przez admin dnia Czytaj więcej ˇ 16 Czytań - Drukuj
DZIEŃ BOCIANA BIAŁEGO
Zapraszamy do galerii

      31 maja obchodziliśmy Dzień Bociana Białego. Dzień ten jest okazją do zwrócenia uwagi na szczególne miejsce, jakie bociany zajmują w polskiej kulturze i krajobrazie, a także na zagrożenia i potrzebę ochrony tych ptaków. Święto to ustanowione zostało przez Polskie Towarzystwo Przyjaciół Przyrody „pro Natura” w 2003 r.

Podczas bocianiego święta uczniowie klas młodszych poznali ...


Dodane przez admin dnia Czytaj więcej ˇ 22 Czytań - Drukuj
#SegregujeMy
Zapraszamy do galerii

      Po raz kolejny podjęliśmy ważne wyzwanie – działanie. Tym razem w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "#SegregujeMy" organizowanej przez Centrum Rozwoju Lokalnego.

      Ochrona środowiska, ekologia to tematy niezwykle ważne dla każdego z nas. Dlatego też SK TPL włączyło się do akcji, która łącząc naukę z zabawą przyczyniła się do zwiększenia świadomości wśród najmłodszych. Celem inicjatywy była ...


Dodane przez admin dnia Czytaj więcej ˇ 68 Czytań - Drukuj
BEZPIECZEŃSTWO UCZNIÓW

Rzekuń, 13.05.2019r.

Szanowni Państwo,
zapewnienie bezpieczeństwa uczniom podczas zajęć organizowanych przez szkołę postrzegane jest jako najważniejsze zadanie dyrektora i nauczycieli. Codzienna dbałość, aby uczeń bezwzględnie czuł się bezpiecznie w szkole jest zadaniem priorytetowym.

      Mając na uwadze tragiczne wydarzenie, jakie ostatnio miało miejsce w jednej z warszawskich szkół, zwracam się do Państwa, o rozmowę z uczniami o tych wydarzeniach oraz o sprawdzanie czy uczniowie nie przynoszą żadnych niebezpiecznych przedmiotów do szkoły, które mogłyby stać się potencjalnym zagrożeniem dla innych osób.

      Wierzę, iż wspólne działanie pracowników szkoły i Państwa zapobiegnie wszelkim przykrym zdarzeniom w naszej szkole

Z poważaniem
Magdalena Eliza Mieszkowska
Dyrektor Szkoły Podstawowej
im. gen Józefa Bema w Rzekuniu


Dodane przez admin dnia 27 Czytań - Drukuj
ŚWIĘTO POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI
Zapraszamy do galerii

      Dzień Polskiej Niezapominajki to święto przyrody obchodzone corocznie 15 maja, które zapoczątkował redaktor radiowej Jedynki w 2002r., prowadzący "Ekoradio" Andrzej Zalewski. Zwrócił on uwagę, że ekologia to nie tylko ochrona przyrody przez wielkie "O", czyli rezerwaty, parki i pomniki przyrody. To także każde działanie, które możemy wykonać w codziennym życiu. Święto ma również na celu zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc i sytuacji.

„Święto Polskiej Niezapominajki” jest okazją, by dać dowód pamięci bliskim nam osobom, tym, których lubimy, kochamy, szanujemy. Ale nie tylko. Możemy powiedzieć coś miłego każdemu. Mamy powód, żeby ...


Dodane przez admin dnia Czytaj więcej ˇ 13 Czytań - Drukuj
EGZAMIN KLAS VIII
ZAPRASZAMY DO GALERII

      Egzamin ósmoklasisty to z pewnością bardzo długo wyczekiwany moment zarówno dla uczniów klas ósmych, nauczycieli oraz rodziców. Jest to pierwszy, poważny egzamin w naszym życiu, który poniekąd wpływa na naszą przyszłość. Przygotowaniom do testów poświęciliśmy sporo czasu, toteż niezwykle cieszymy się, że mamy go już za sobą.

      15 kwietnia, w poniedziałek pisaliśmy egzamin z języka polskiego. Przywitał nas „Mały książę”. Jest to powiastka filozoficzna, więc każdy miał okazję nieco pofilozofować.

      16 kwietnia zmierzyliśmy się z królową nauk - matematyką. Zadania miały zróżnicowany poziom trudności, ale jednego jesteśmy pewni: matematyka nigdy ...


Dodane przez admin dnia Czytaj więcej ˇ 88 Czytań - Drukuj
I Turniej HPNChł o Puchar Wójta Gminy Rzekuń
ZAPRASZAMY DO GALERII

      22.03.2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema rozegrano I Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Rzekuń. Patronat nad imprezą objął wójt gminy pan Bartosz Podolak, który był fundatorem nagród. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Dyrektor SP Rzekuń Pani Magdalena Eliza Mieszkowska, która wyraziła swoje zadowolenie z faktu, iż przybyły wszystkie drużyny z terenu naszej gminy. Życzyła zdrowej rywalizacji, ale przede wszystkim dobrej zabawy w duchu fair play.

Po przywitaniu zaproszonych drużyn wraz z trenerami, pani Edyta Morawska przedstawiła w skrócie przepisy, obowiązujące podczas turnieju. Drużyny rywalizowały ...


Dodane przez admin dnia Czytaj więcej ˇ 128 Czytań - Drukuj
Strona 1 z 18 1 2 3 4 > >>
Librus
Image and video hosting by TinyPic
REKRUTACJA

REKRUTACJA

LISTA UCZNIÓW

POMOC PP

ZAJĘCIA

PROCEDURA ORGANIZOWANIA POMOCY PP

Odliczanie

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu